?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
проблема в тому, що ти міряєш всіх під одну мірку, як це роблять люди недалекі. я тебе до таких не відношу, але не всі, хто їздить на авто - алкоголіки, дебіли і мажори, і не всі хто
їздять на лексусах такі. в мене є знайомі, котрі заробили самі на лексус. і я теж пишу про те, як хочу машину.
і коли ти кажеш, що ровер зручніше - ти ж сам знаєш, що це неправда, що ти не повезеш на ровері маму до лікаря чи малу дитину, не підвезеш друзів на вокзал, не возитимеш ноут і камеру на роботу, на тебе паде дощ, і фактично їздиш ти тільки в теплий час року, якщо ти здоровий на голову. і скажи будь-ласка, що на твоєму ровері є габарити, і не атражатєлі, а саме нормальні габарити, щоби вночі тебе було видно, і що ти показуєш маневри і не пристроюєшся в ряд збоку до авто в тому ж ряду. будь-ласка скажи, що це так, бо всі роверисти, хто цього не має/не робить - на 90 відсотків самі винні в тому, що з ними стається на дорогах.

я не міряю усіх, Катю:)
я сказав так йому тільки тому, що, по-перше, якби ця людина заробила на лексус дійсно - вона б цього не сказала, по-друге, він був мого віку=)

я теж хочу машину і буду її собі купувати найближчим часом - але виключно для таких цілей, як пишеш ти - та для поїздок за місто:)

я возив і ноут і фотік, в дощ їхати - просто опупєнно! варто тільки спробувати:) в мене є габарити, а не атражатєлі, я показую маневри, а щодо "Пристроюєшся в ряд збоку" - тоість? якщо в першому ряду їду і далі нема повороту - то так. якщо я правильно зрозумів, якщо далі поворот, або з'їжджає якась машина - звісно ні.. здебільшого просто по першій-другій смузі їду.

не згоден, що 90 відсотків самі винні. звідки такі цифри? Перепадя об'їздив пів-Європи на велі, тобі це ні про що не каже? я думаю, він вмів кермувати добре.

я не кажу про цих людей, про яких ти писав - я їх не знаю. однак є два мальчіка, які зранку їдуть на роботу по мосту патона. і вот я їду в крайньому правому, а цей мальчік їде швидше, наздоганяє мене і втулюється в ті пів метри справа між мною і відбійником. а потім мені жестами показує - мовляв, сдай лівіше, я тут їду! вони обоє так роблять. і палажа руку на сєрдце скажу: вони придурки. якщо він виїхав на дорогу - то їде по центру ряда, як транспортний засіб. а якщо тулиться за 10 см до машини - то має бути готовим до того, що його задінуть.
а ваабщє я один раз попала в дощ на вєліку. опупєнно, да. мінус мобільний, плеєр і наступний тиждень життя, котрий я провалялася із застудою... добре що ноута з собою не було )) Машина - кльова штука, і дороги в місті - для машин, про це варто пам'ятати. Якщо проводити якусь акцію - то тільки за те, щоби вам добудували "велосипедні" ряди. тоді я перша з вами виїду.

ии, ну так якби ти потрапила не на вєліку під дощ теж могла бути застуда))

я в заторі їду так само як ті два велосипедисти) вони ніколи не стоятимуть в заторі, якщо там півметра вільних, і це не придуркуватість, так їздять усі - це не викликає ніяких дтп - інакше поясни - яким чином?:)
по важких ділянках або коли немає заторів - я рухаюсь по першій-другій смузі.

показувати водію машини, куди він має зміститись, щоб я проїхав - це канєшно, цікаво, якщо затор особливо)

але іноді водії автівок спеціально підрізають тебе.

а загальмувати на великій швидкості на велі - фігово, особливо, якщо їдеш під гору.

ви не пробували об'їжджати затори по тротуарах?!!!!!! подумай, що буде, якщо ти їхатимеш свої 20 км-год за 15 см до моєї машини, а я відкрию двері, щоби висадити пасажира? чомусь завжди в таких випадках підарас - водій автівки, але я от думаю, що хтось інший. Я мовчу про те, що коли затор раптово починає рухатися - якесь авто обов'язково поїде трошки правіше, а не всі ідеально прямо, якщо там внадишся ти - то знову ж таки підарасом буде водій. і коли отакий жвавий велосипедик шпортається і дряпає машинку за 30 тис уо, і водій в примусовому порядку збиває з нього компенсацію - то знову ж таки підарас- злий водій, а бідних велосипедиків утискають.
насправді всі хто виїхали на дорогу - мусять дотримуватися ПДР, і велосипедисти - не виняток. То нащо ж ти так безглуздо порушуєш?

1. вчи правила дорожнього руху. не мають права їздити по тротуару велосипеди, мопеди.
2. я не їжджу 20 км за годину в заторі.
3. "чомусь завжди в таких випадках підарас - водій автівки, але я от думаю, що хтось інший." тому що пункт 1 - вчи правила дорожнього руху)
якщо ти їдеш по 4 смузі - ти ж не кажеш - якого біса вони їдуть по 1, 2, 3? вони їдуть, бо там їхні смуги, так само, як і місце велосипедиста під брівкою. У водія, якщо він не підарас, є дзеркало таке збоку машини) знаєш для чого воно?)

я ще жодного разу не порушив правил дорожнього руху:)

в ряду може їхати тіко один (1)транспортний засіб, так що не треба :)) да, не мають права їздити про тротуарах, але і ставати в ряд де ще хтось стоїть тоже не мають. тому вчи пдр сам :)) тобто, якщо ти наламуєшся стояти в заторі - то май хоч усвідомлення, що ти чиниш порушення, і ставиш під загрозу своє життя і совість, свободу та майно водіїв. тому і кажу - протестували би проти того, що велодоріжок нема.
ну і про дзеркало - якого біса в правому ряду дивитися в праве дзеркало, якщо правіше за тебе вже ні кого не мусить бути.

стоячи в лісі і відкриваючи двері - треба дивитись в дзеркало - там може йти кобила)

невже це так важко?

велосипед може їхати за 20 см від брівки - ти ніколи не помічала, що перший ряд завжди більший за усі інші? це не для того, щоб на ньому бики паркувались )

Лікбез на тему ПДР =)

витяги із Постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306 «Про Правила дорожнього руху» (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 16 (16-2005-п) від 06.01.2005, № 538 (538-2005-п) від 30.06.2005, № 263 (263-2007-п) від 21.02.2007 та № 879 (879-2007-п) від 27.06.2007)

Питання 1: «якщо він виїхав на дорогу - то їде по центру ряда, як транспортний засіб»

Пункт 11. РОЗТАШУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ДОРОЗІ

11.14. Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об'їзд.

Питання 2: «я їду в крайньому правому, а цей мальчік їде швидше, наздоганяє мене і втулюється в ті пів метри справа»

Пункт 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:

узбіччя - виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, який прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні та не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених цими Правилами. Узбіччя може використовуватися для зупинки і стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у разі неможливості пересуватися по них), гужових возів (саней);

Питання 3: «якого біса в правому ряду дивитися в праве дзеркало, якщо правіше за тебе вже ні кого не мусить бути»

Пункт 10. ПОЧАТОК РУХУ ТА ЗМІНА ЙОГО НАПРЯМКУ

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з'їжджаючи з дороги - велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.

Пункт 16. ПРОЇЗД ПЕРЕХРЕСТЬ

16.2. На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

їхати по тротуарах на велосипеді в принципі якраз і заборонено ПДР

смішно взагалі читати про подряпини на машинах за 30 тис уо, які застраховані і лагодять ті подряпини легко як два пальці об асфальт.

смішно, бо такі випадки ПООДИНИЧНІ, як самі велосипедисти в 4-мільйонному місті.

не у всіх є страховка, в нас обов'язкова тільки цивілка. і якщо ти мав справу з страховими, то добре знаєш, що вибити з них будь-які кошти - то як черепом об асфальт щомінімум ))

ставати в ряд, де вже є транспортний засіб, теж не можна.

мати машину за 30 тис уо і не оформити повноцінну страховку - оце вже ЖЛОБСТВО )))

про вибити кошти - нінада, викликаєш ДАІ, оформлюєш пригоду і вперед.

(Deleted comment)
(Deleted comment)
пані, більшого наїву в житті не бачив. "добудувати велосипедні ряди" ги-ги. ви забули де мешкаєте? в якій країні і якому місті? ще трохи, і велосипедистів на дорогах скоро будуть відстрілювати. доречі знаєте як називають велосипедистів водії вантажівок? дуже образливе слово, пані

доречі про дощ застуду, плеєри і теде. бульваром Лесі щодня їздить сімейна пара голандців на велосипеді "тандем" вкупі з двома дітками і всім причандаллям. так шо било би желаніє...

проблема в тому, що хамлять на дорогах однаково і велосипедисти, і водії. і те, що більше небезпеки на проїжджій частині для велосипедистів - має бути в першу чергу для них сигналом їздити обережно і за правилами. я ж кажу - я їздила на скутері і навіть на ровері. тепер їжджу за кермом. тобто була з обох боків. і я кажу, що поодинокі випадки, як ті два, про які пише Логвиненко, це не значить що всі водії уроди і мажори. тому що я переконана - стільки само водіїв вбилося і пошкодилося, об"їжджаючи велосипедистів, які їхали не так, як мали. я перша виїду на автопробіг чи велопробіг проти підарасів, які порушють ПДР - і пропорційно до кількості водіїв і роверистів кількість цих підарасів - я знаю - буде однакова серед перших і серед других :)

  • 1