?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
ти не думав, що мавпа і бидло не заробить собі на лексус і на тлустий гаманець? це було можливим 10 років тому - але не зараз. як всім вам не прикро, але зараз фінансовий добробут - це показник наявності клепки, що би там не казали. я не знаю розумних людей, які мало заробляють. жодного.

пан автор вже вказав, що це дітішки... хіба вони вже в 20-23 роки здатні заробити на лєксус?

знаєш, моя начальниця має статки такі, що їх стане не на один лексус ))) а виглядає так, що коли мені сказали, що їй тридцять - я не повірила, думала вона така як я. а директорці іншої компанії холдингу - 25, і вона теж заробила все сама. і дуже багато молодих людей мене оточує, котрі заробляють скажені гроші. я б подумала, перш ніж називати їх мавпами.

лексус до слова коштує всього 60-70 тисяч доларів. це не космічна сума. до того ж, "дітішок" на лексусах не так і багато )

всього 60-70 тис.??? зовсім невелика сума???

Господи, більшість талановитих людей, за все своє життя не можуть дозволити собі купити лєксус... чи ви думаєте, що ваш приклад з начальницею є аксіомою і поширеним у всієї країні?

на жаль, в нашій країні більшість талановитих людей сидять жопою і говорять про те, що хтось їм має дати грошей на реалізацію їхніх талантів. а всі талановиті люди, які бодай намагаються - заробляють нормально. повторюся - я не знаю жодної розумної людини, яка бідна. Якщо людина має що сказати світові, то вона знайде на це гроші. Є Іра Цілик, яка зняла короткометражку з бютжетом в нехілу автівку - вона ж знайшла де взяти гроші на реалізацію своєї геніальності? Є Марися Нікітюк, яка зробила театральний портал з пустого місця і власного ентузіазму. Вони ж не сиділи і не казали - най всі продадуть машини і віддадуть бабло нам на театр та кіно )))) я знаю що аксіомою є наступне твердження - якщо людина працює, докладає зусиль, щось робить - вона заробляє. якщо тільки багато говорить - то варто переглянути думку про те, чи дійсно вона талановита ))

(Deleted comment)
а ви виїдьте з Киева хоча б на 50 км, і побачите.

а ще, уявіть, деякі люди настільки розумні, що свідомо заробляють по мінімуму, щоб свій час витрачати так, як вони того хочуть ;)

знаєте, я там написала довгий комент, з іменами і конкретними прикладами, про талановитих людей і про тих, хто сидить і п.ить про те, що йому хтось мусить виділити грошей. мене вилогінило чомусь, але я сподіваюся, Богдан не лишить анонімний коментар закритим. Річ у тім, що РОЗУМНА людина завжди зароблятиме стільки, скільки повважає за потрібне. хоч на лексус, хоч на літак. тому з тих, хто їздить на дорогих машинах переважна більшість - це все-таки люди дуже розумні, а синочків та дочок як не крути - одиниці.

абсолютно правильно - розумна людина, не та, яка заробляє багато, а та, яка витрачає з розумом:)

за визначенням Катерини я дурак, бо я не заробляю на лексус) можу собі купити авто, але не лексус) втім, знаю багато людей, які заробляють лише на їжу і подорожі - їм більше нічого не треба:) іноді я заздрю їхній мудрості:)

лексус - це взагалі діагноз.
бо окрім понтів, у лексусів немає жодних інших переваг.

до речі, в мене не раз була ситуація, коли я їхав по другій смузі - на першій були припарковані підарасти. і двері відчинялися прямо переді мною. а я їхав не 20 км, а усі 40 мінімум)

що пропонуєш робити? літати по небу?)

а мене в дитинстві збив велосипед на переході, а вот машина ніразу. що пропонуєш робити? а підарастами тих, хто паркується біля брівки називатимемо з тобою разом хором... одразу після того, як в місті буде доста зручних стоянок.
знаєш, є на дорозі таке негласне правило - дивиться той, хто ззаду. тобто, якщо чувак ставатиме в мій ряд і не покаже поворот, і я його стукну - то винна буду все одно я. патаму шо треба їздити так, щоби ти міг загальмувати в будь-якій ситуації.

в мене склалося враження, що Вам 20 років, Ви щойно влаштувалися на високооплачувану роботу і вся така в захваті від свого начальства, яким і міряєте все на світі :)))

в нашій країні на лєксусах НА 90% їздять чиновники-хабарники, держслужбовці, які витрачають на авто казенні гроші, і представники великого бізнесу, які якраз і виростали в буремні 90-ті, якщо Ви розумієте про що я.

Ви глибоко помиляєтеся, що фінансовий добробут - це показник наявності клепки. це показник везіння, вчасно даного хабаря і наявності потрібних зв*язків.

Отака проза життя.

в мене таке враження, що вам 20, і вам ніяк не таланить знайти добреоплачувану роботу. Мені 23, заробіток в мене такий собі. І саме бачачи, що з цим "таким собі" заробітком я можу собі дозволити, а ще зваживши, що я працюю не на повну силу і навіть не повний тиждень, я і роблю висновки. і ще я бачу купу людей, яким лінь працювати, які чекають, що на них все впаде з неба, і тому думають, що все впало так само і іншим, і обурюються, що дотепер не впало їм. а ще бачу людей, які просто багато працюють - і відтак багато мають.
а щодо діток на машинах.... то серед роверистів такий самий відсоток тих, кому ровер чи скутер купили мама з татом )) того те що тіп на ровері, а не на лексусі - це не показник того, що він знає пдр і не полізе проти правил комусь під колеса.

бгагаг
а я не хочу працювати поки що, мені й так добре :)))))))))

"те що тіп на ровері, а не на лексусі - це не показник того, що він знає пдр і не полізе проти правил комусь під колеса" - абсолютно погоджуюся.

але потрібно розуміти, що автомобіліст АПРІОРІ у безпечнішому становищі, ніж велосипедист.

  • 1