?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
всього 60-70 тис.??? зовсім невелика сума???

Господи, більшість талановитих людей, за все своє життя не можуть дозволити собі купити лєксус... чи ви думаєте, що ваш приклад з начальницею є аксіомою і поширеним у всієї країні?

на жаль, в нашій країні більшість талановитих людей сидять жопою і говорять про те, що хтось їм має дати грошей на реалізацію їхніх талантів. а всі талановиті люди, які бодай намагаються - заробляють нормально. повторюся - я не знаю жодної розумної людини, яка бідна. Якщо людина має що сказати світові, то вона знайде на це гроші. Є Іра Цілик, яка зняла короткометражку з бютжетом в нехілу автівку - вона ж знайшла де взяти гроші на реалізацію своєї геніальності? Є Марися Нікітюк, яка зробила театральний портал з пустого місця і власного ентузіазму. Вони ж не сиділи і не казали - най всі продадуть машини і віддадуть бабло нам на театр та кіно )))) я знаю що аксіомою є наступне твердження - якщо людина працює, докладає зусиль, щось робить - вона заробляє. якщо тільки багато говорить - то варто переглянути думку про те, чи дійсно вона талановита ))

це була я, надіюся Богдан вивісить той довгий анонімний комент.

шось в мене жж дико глючить.. виправив..

то мене вилогінило, то в мене глючить, все ок :)

шановна пані Катерино, я не бачу якогось сенсу з вами дискутувати, бо в мене є два враження: або ми живемо зовсім в різних Українах, або ви іноді забуваєте зняти рожеві окуляри.

  • 1