?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
в мене склалося враження, що Вам 20 років, Ви щойно влаштувалися на високооплачувану роботу і вся така в захваті від свого начальства, яким і міряєте все на світі :)))

в нашій країні на лєксусах НА 90% їздять чиновники-хабарники, держслужбовці, які витрачають на авто казенні гроші, і представники великого бізнесу, які якраз і виростали в буремні 90-ті, якщо Ви розумієте про що я.

Ви глибоко помиляєтеся, що фінансовий добробут - це показник наявності клепки. це показник везіння, вчасно даного хабаря і наявності потрібних зв*язків.

Отака проза життя.

в мене таке враження, що вам 20, і вам ніяк не таланить знайти добреоплачувану роботу. Мені 23, заробіток в мене такий собі. І саме бачачи, що з цим "таким собі" заробітком я можу собі дозволити, а ще зваживши, що я працюю не на повну силу і навіть не повний тиждень, я і роблю висновки. і ще я бачу купу людей, яким лінь працювати, які чекають, що на них все впаде з неба, і тому думають, що все впало так само і іншим, і обурюються, що дотепер не впало їм. а ще бачу людей, які просто багато працюють - і відтак багато мають.
а щодо діток на машинах.... то серед роверистів такий самий відсоток тих, кому ровер чи скутер купили мама з татом )) того те що тіп на ровері, а не на лексусі - це не показник того, що він знає пдр і не полізе проти правил комусь під колеса.

бгагаг
а я не хочу працювати поки що, мені й так добре :)))))))))

"те що тіп на ровері, а не на лексусі - це не показник того, що він знає пдр і не полізе проти правил комусь під колеса" - абсолютно погоджуюся.

але потрібно розуміти, що автомобіліст АПРІОРІ у безпечнішому становищі, ніж велосипедист.

вам добре - супер, тут не про те мова, хто скільки заробляє, хоча якщо у вам машани у лізинг - то вам апріорі хочеться більше, ніж ви можете мати )) дивні люди ті, які хочуть багато мати, і не хочуть працювати, хіба ні? ну і якщо машину в лізинг взяв ваш чоловік і платить за неї (а це так, бо ви ж не хочете працювати) - то чим ви кращі за дітей багатих батьків? нічим :))
велосипедисти в свою чергу теж мають дбати про своє життя, як мінімум - їздити в шоломі і дотримуватися пдр. я поїхала на ленні кравітца. наснаги.

іноді робота, за яку отримуєш ЗАДОВОЛЕННЯ замість грошей - набагато цінніша:)
наприклад домашня робота: -)

я і не кажу, що панянка конче мусить працювати. от тільки не працюючи - як вона може розмірковувати над тим, що неможливо чесній і талановийтій людині заробити, чи що всі хто на дорогих машинах - мажори?

"якщо у вам машани у лізинг - то вам апріорі хочеться більше, ніж ви можете мати"

не зрозуміла. а ви одразу виклали 30 тис уо за свою, чи відкладали гроші під подушку, а потім купили? ))) розберіться спершу ШО ЗНАЧИТЬ ЛІЗИНГ )))

а про роботу - я своє поки-що відпрацювала, якраз стільки, щоб вистачило прогодувати дитину до 3 років )))

коли повернетеся з Ленні Кравітца - розкажіть і про себе: де працюєте, яка у вас машина, скільки за неї платите.

а то я Вам про себе все розповіла, а Ви про себе геть нічого :)

//"якщо у вам машани у лізинг - то вам апріорі хочеться
// більше, ніж ви можете мати"
//
// не зрозуміла.
Очевидно, мається на увазі, що будь-хто, хто використовує кредитні схеми для придбання будь-чого, це людина, яка намагається отримати річ, яка їй недоступна, сподіваючись на збільшення свого статку в майбутньому.
Лізинг - це на така незвичайна схема, аби писати про неї такими великими літерами. Якщо у вас лізинг на 5 років, то це той самий кредит, тільки він більш зручний для банка/лізингодавця, оскільки ви не є володарем титулу на майно. Відповідно, до вас, скоріше за все, висувались менш жорсткі вимоги щодо застави.

та я дуже добре знаю, що таке лізинг :)
і для нас він зручніший, бо всі страховки-техогляди - це турбота лізингодавця.
ти платиш фіксовану суму протягом 5 років, і не паришся.
в кінці просто викуповуєш машину за символічну ціну.

просто дівчинка мені зробила закид, який так само успішно може зробити собі :)))

весь світ живе в кредит, не бачу тут нічого поганого, думаю і Ви теж. назбирати 30 тис уо на машину, пару місяців економлячи на одязі, ми не можемо (як і будь-який представник середнього класу), тому всі великі покупки робляться в кредит.

Просто я сам працюю в сфері фінансових послуг і дуже добре уявляю собі, що таке українські банки, страхові і т.д. Тому я ду-у-у-уже обережно ставлюсь до кредиту в українських умовах. Як я вже казав, кредит - це засіб для оптимістів. В цьому немає геть нічого поганого, але в нас за 8 років бурхливого економічного підйому виросло ціле покоління оптимістів, які звикли ледь не до щорічного подвоєння зарплат. Тому багато хто відноситься до кредитів на 5-10-15 років під ефективні 15-20% та із місячними виплатами у 50% зарплати як "тьху!" Тому багато людей купують речі, які, власне, їм не по карману зараз (ви не повірите, скільки дорогих авто купується в кредит).
Я і сам збираюсь залазити в кредит, як тільки на ринку знову почнуть їх видавати, але всім знайомим раджу двічі подумати, перш ніж приймати рішення.

все правильно.

  • 1