?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.


  • 1
то страхуйтеся правильно - у хороших страховиків і спеціально від подряпин! сплачуйте щомісяця 500 баксів і буде ваша машина в шоколаді )))

до речі, я сама з тих "деяких людей", які "на машину за 30 тис уо роками складають кошти". правда, у нас не кредит, а лізинг :) і не за 30 тис, а за 20. так що Я ВСЕ ЗНАЮ :))))

просто я можу поставити себе на місце велосипедиста (активно каталася донедавна, їздила на роботу), а Ви - ні.

отакий когнітивний дисонанс.

сплачуйте самі по 500 баксів на місяць - може це вам розуму додасть. от ви така розумна - у вас повна КАСКО? а щодо того, хто кого на чиє місце може поставити - ви водите авто?
а я їздила на скутері, і на ровері теж. от таке.

ну Катю, таким автомобілістам, як Ви, очевидно подряпина на штуку баксів набагато важливіша за життя людини, про це думає більшість, на жаль.

інакше поясніть мені, чому я кажу про смерті, а ви мені - про страхові компанії, які не виплачують повної вартості подряпин..

Богдан, прочитай гілку - не я заговорила про страхові. Вони тут і правда ні до чого, мій меседж наступний. Кожен в першу чергу повинен сам дбати про своє життя-здоров'я, а потім вже чекати цього від інших. Я не збила жодного велосипедиста, і не планую. але не з моєї вини, а саме з вини велосипедистів не раз виникали ситуації, коли могла б. мій хлопець навіть бив морду одному, який вночі по трасі без габаритів їхав. от про що я говорю. дарма ти так про мене. бувай.

вибач:)
а я збив людину на велосипеді. і хотів ще по морді надавати, але їй і так нормально було без того колесом по яйцях))_

у нас суперечки тіпа "велосипедисти більше порушують правил! ні, автомобілісти більше!"

проблема ж не в цьому. порушують усі.

ми платимо лізинговій компанії 500 уо щомісяця протягом 5 років за машину, яка коштує 20 тисяч. у нас повне каско від ВАТ УСК «Дженералі Гарант Страхування». ще питання?

ні, не маю прав і не воджу. мені це не потрібно. але їджду з чоловіком майже завжди і прекрасно бачу все, що відбувається на дорозі :)

Вас в дитинстві просто велосипедист на дорозі збив. я вже прочитала.то як же ти ставиш себе на місце водія? пасажир - то зовсім інше, серце. поїздиш - тоді поговоримо, я обіцяю залишитися евейлібл для ддискусії. поки що удачі. я більше тобі не відповідатиму - хоча ти точно зараз щось напишеш про когнітивний дисонанс чи ще про якісь розумні слова )) хай останнє слово буде за тобою - я тобі його дарую. наснаги.

як я ставлю? а отак. бо за кермом мій чоловік, який несе відповідальність за пасажирів - мене і нашої дитини. я переживаю з ним кожного виродка, який вишиває на лексусі чи на ладі, кожного пішохода, що преться на червоне через шість смуг і т.п. відповідно, все, що трапляється на дорозі, БЕЗПОСЕРЕДНЬО стосується мене. так зрозуміло? так шо не треба цього пафосу "а у мене права" ))))

дякую за подарунок, звісно. приємно ))

На жаль, це знову дискусія між тими, хто їздить, і тими, хто не їздить, але часто бачить, як їздять...
Я страхувався в Дженералі рік назад - і я дуже щиро вам бажаю ніколи не дізнатися на практиці, як швидко і зручно вони платять. І скільки часу займає ремонт авто (а хоча б просто відрихтувати та пофарбувати двері) на фірмовій СТО (а якщо машина на гарантії, то ви не захочете від неї відмовлятись)

хмхм, дякую, що поділилися досвідом!
будемо ще обережніші

Головне - не вірити диспетчеру, який буде казати: "та можете цю довідку не брати", "ну, це бажано, але не необхідно", "я точно не знаю, але напевне так"
І ще, якщо телефонуєте диспетчеру, одразу питайте номер своєї справи, інакше потім виявиться, що ви нікуди не дзвонили, ніхто вас не знає, і взагалі ви порушили пункт правил №23.478.9463-пр.
Але краще, звичайно, ніколи про це не довідатись, чого вам і бажаю!

  • 1