?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
велосипедисти тут до того, що я просто була дотична до ситуації, коли хлопчик не впорався з ровером на дорозі і роздряпав добряче лансер, котрий СТОЯВ взагалі. і водій збив з них компенсацію. саме стільки, скільки коштувало перефарбувати. а мама того хлопчика кричала, що водій ізвєрг, бідна дитина і так вся в синцях. може то тобі друзі не казали про трабли, як мінімум часу треба вбити на це - пару робочих днів, саме оформлення дтп від 3 до 8 годин триває :) не залежно від страхової компанії. то може велосипедисти все-таки просто не будуть їздити за лічені сантиметри до автівок? от до чого тут в нас дискусія в цій гілці.

ну так що я можу зробити? через це треба так нелюбити велосипедистів?) через маму якогось вилупка? це ж одиничний випадок, треба жити простіше, бо так - зненавидиш геть усіх)

я був дотичний до ситуації - коли Я відламав лексусу дзеркало. я гнав вниз, по ДРУГІЙ смузі, а він з першої намагався різко перебудуватись, я не встиг нормально зреагувати, бо то був спуск вниз. і що? я їхав ОДИН по смузі.

але в пості йшлося про ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ПРО ЦАРАПИНИ НА ДОРОГИХ АВТО!

просто в пості ти льогкім двіженієм рукі обісрав практично всіх, хто водить машину ))))) ну, або я міряю чужу шапочку. давай, па, а то я на ленні кравітца спізнюся. їзди обережно - і по правилах! :)

за сотню коментарів - це на твоїй совісті!)))

я нікого не обсирав і не намагавсь, чесно )

це просто приглючилось тобі)

  • 1