?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1
На жаль, з дискусії очевидно, що автор не має досвіду руху на авто в місті Києві. На мою думку, нічого страшнішого за ровери різного типу в міслі немає. Чомусь їх водії часто-густо забувають, що:
1) вони значно менші за габаритами, ніж авто - і видно їх набагато гірше (вночі взагалі не видно. Просто фізично не видно і все тут)
2) тулитись у той самий ряд, де хтось вже їде (правий, лівий чи будь-який інший) - це 50% що буде зіткнення. Будь який водій дивиться за лівим боком свого авто (тому що у нас лівосторонній рух), а не за правим.
3) багато типів роверів стартують значно швидше за авто. Коректно оцінити швидкість зближення з мотиком, що шурує 150 км за 5 секунд - неможливо! За кермом сидять не роботи!

Якщо підсумувати - коректно на дорозі треба поводитись всім. Ідея, що водій дорожчої чи більшої машини має бути уважнішим за водія дешевшої чи меншої машини, тому що останньому абідно - щонайменше, безглузда...

  • 1