?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.

  • 1

Re: зачем передергивать-то?

ніхто не пересмикував нічого. Ви неуважно читаєте пости. мова велась не про джипи в цілому, а про те, що друзі на джипі легко порушують ПДР і переконати їх в тому, що це небезпечно не лише для них, а й для інших учасників руху - анбелівібл.

справа не у джипах. і Олексія збив не джип, а легковик.

нажаль, я досі не знайшов опису реальної ситуації, яка там сталась. можливо, п"яний мажор справді їхав попри саму бровку і збив велосипедиста. можливо олексій надто далеко від краю від'їхав. для себе я давно вже визначив - крути педалі і головою на всі 360 градусів. але навіть це не убезпечує від попадання в подібну ситуацію.

думаю, якби не особистість Олексія, зараз би ми не обговорювали цю подію. Втім, смерть Перепаді (загинув в ті ж дні, що і олексій, 72-річний перекладач, світило науки в буквальному сенсі слова) ніхто не обговорює. (((

Нажаль, ці люди лише поповнили сумну статистику. А ми безсилі щось доказати. В голові спливає лише одна фраза, яку співав Цой: "Будь острожен, следи за собой".

  • 1