?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.


  • 1
дэу матиз/ланос/прочие шевроле года три отходят без ремонта -- только масло меняй. плюс они на гарантии. а потом это говно продается и покупается с небольшой доплатой новое такое же.
бэушные иномарки -- да, ремонт возможен, но если купить машину в приличном состоянии, то она без проблем отходит не меньше.

про метро -- я согласен полностью. мне, наверное, проще, я на метро (и вообще на общественном транспорте) в часы пик не езжу, на велосипеде катаюсь ради удовольствия, а в супермаркет за продуктами (вернее, продукты оттуда) -- это проще такси поймать. вот за город выехать -- это да, это уже надо машина, без вариантов. для того, наверное, и куплю чего-нибудь недорогое, но притом в меру надежное, тыщ где-то до 20. попозже, когда деньги девать некуда будет.

я тобі настоятєльно совєтую не брати деу матіз чи іншу похожу хєрню, воно сипеться як йобтвоюмать, і потім ти її фіг продасиш за нормальні гроші. а беушку переперевірити 200 разів (і все одно ніяких гарантій). удачі.

ну я лично ни дэу, ни шевроле, ни прочее подобное зазовское гавно брать не собираюсь. лучше из бюджетных япошек что-нибудь. они еще и экономичные вдобавок (по крайней мере, так они заявляют).

  • 1