?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
події останніх тижнів
афа
logvynenko
Нещодавно помер  alesha_kiev
з ним я спілкувався усього кілька разів десь в коментах.
Трохи раніше помер Анатолій Перепадя.
з ним також я спілкувався усього декілька разів по телефону, беручи коментар..

об'єднує ці дві смерті те, що обох збила машина, коли ті їхали на велосипеді..

і чіпає мене це не тільки тому, що цих людей принаймні віртуально я знав..
чіпає мене це тому, що я намагаюсь їздити по києву виключно на велосипеді.
виключно - не виходить. іноді або треба щось дуже важке везти, або незадовільне самопочуття.
але на роботу (нивки-либідська) я добираюся навіть швидше, аніж на метро і тим більше, іншим громадським транспортом.

давайте зробимо показовий велопробіг в пам'ять жертв алкоголіків, дебілів, мажорів за кермом?..

кілька тижнів тому стою на світлофорі - під'їжджає лєксус. опускається вікно і хлопець мого віку - "ну чё? наперегонки?" І аж сяє. "Пограємо на пєрєгонкі, коли ти сам заробиш на машину, а не у папи клянчіть будеш" - сказав я йому. Його це так обурило, що він не зміг вимовити більше жодного слова.

Мене бісить в українцях те, що машини вони купують виключно для понтів. Я в годину пік доїжджаю до будь-якої точки міста швидше ніж лєксуси різні, але я собі не можу уявити їхніх власників на велосипедах. А ви можете?
Колись nessa_flame казала - запам'яталось - "Україна зміниться, коли люди перестануть купувати речі для понтів, а почнуть купувати для зручності".

Страшно бісить, коли пишуть - ой, мені б отаку красіву машину, ой, як я її хочу, кінчить можна. А нафіга? Такі машини коштують, як маленькі театри, як каже Місько Барбара. Продай машину - купи театр. А їх в україні так мало...

Я ловлю кайф, коли обганяю порші та ферарі, залишаючи їх в заторі навіки стояти ))
до речі, раніше не помічав, що в києві є стільки ФЕРАРІ-в.


  • 1

Re: Лікбез на тему ПДР =)

Жень, здається мені, що на патона ряди рівнозначні і нема там узбічча. це раз. два - якомога правіше по правій смузі - це значить що по другій смузі їм їздити не можна. це не значить, що вони можуть їхати по правій смузі правіше, ніж авто, яке їде в тій-таки смузі, поруч з тим автом. а про початок руху та зміну напрямків - це питання філософське: тобто водій мусить переконатися сто разів, а велосепедист не мусить поглянути що попереду нього і пригальмувати? мусять обоє. я ніколи різко не звертаю чи несподіванно не відкриваю двері. а ексцеси ставалися. так що я думаю, перший обов'язок не втикати - для того, для кого це небезпечно.
всі ці речі не стосуються випадку з Льошею чи з перекладачем, котрих збили. я тільки за те, щоби ті водії, які їздять не по-правилах сиділи в тюрмах. так само, як і велосипедисти, які їздять не по правилах. але в ваших акціях я бачу непрховану агресію до ВСІХ водіїв. Це все одно, що всі водії поклянуться виходити з машини і на місці бити морду кожному роверисту, який не показав маневр, виїхав в ряд, де йому їхати не можна, поїхав на червоне, не має габарита чи ще багато-багато всього, чим більшість із них створює небезпеку собі і іншим. тоді постраждалих велосипедистів було б значно більше, ніж зараз.
а чувака, який десь в дворі машини невідомо навіть чиї, котрі просто там стоять, поливає розчинником фарби, я б сама пару годин вимочила в розчиннику фарби.
Якщо ти далі хочеш говорити на цю тему - валкам до аськи, тут вже дуууууже велика гілка виросла.

  • 1