?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
афа
logvynenko
партія януковичів
блог литвина
і псевдокомуністи


сьогодні не голосували за законопроект ініційований Віктором Ющенком, який передбачав збільшення штрафу за керування транспортним засобом у нетверезому стані від п'ятнадцяти-двадцяти до вісімдесяти-ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1360-2550 гривень).

сволоти.
більше коментарів немає.
а п'яних за кермом усе більше..


так а хулє - їхні ж синки їздять.

а ніби синки нашоукраїнців і бютівців - нє :)

Ще Плющ та два некоаліціянти, граються в політику.

Я так зрозумів, що декому конче потрібно зараз добити коаліцію, і для цього будь-які засоби гарні. На початку обговорення один регіонал же казав, що проект не пройде - ні, не послухали, не відклали голосування. Поки зараз не владнають справи з цими трьома - роботи ніякої не буде.

Про це треба писати - якомога частіше і в якомога тарижніших виданнях, щоб люди знали, кому вони мають дякувати.

і всерівно продовжувати обирати Черновецького.

пока пьянь не начнет сбивать нардепов или членов их семей, они голосовать не будут.
не желаю людям (и депутатам тоже) плохого, но разве я не прав?

они пешком не ходят

Йобане гандонство!!! Тракторами їх сук давить

Матьорі сволоти.

в них є справи важливіші


сукі

а можна якісь лінки, бо щось не бачу цього у новостних стрічках

+1
Штраф - мало. Нужно лишать права рулить - на полгода. С последующей сдачей правил.

така норма і зараз є.
як сказав Мартинюк при обговоренні, треба не закони мінять, а робить щось щоб вони виконувались.

З народними обранцями все зрозуміло, а от з Ющенко ні. Коли він буде ініціювати зміни до закону про податки, судової системи, про реєстрацію підприємств, науку и таке інше — ніколи. Штрафи, голодомори, говерли... це дуже важливо зараз і головне, не заважає перерозприділяти мутні фінансові потоки.

Ці %%% депутати хоч поводять себе зрозуміло, не видають себе за «бедную овечку».

Мля, суттєве збільшення покарань – це дуже важливо. Ви не помічаєте, скільки людей останнім часом гинуть від п’яних виродків? Чи, поки вас не зачепило, то не важливо?
як можна ставити в один ряд говерли голодомори і п’яних водіїв на дорозі?

це вони із врєдності не проголосували. і від розуміння, що систему не зміниш. їх ці нововведення все одно не стосуються, вони про народ думають. збільшення штрафів всього лишень збільшить розмір хабаря. глухий кут. нахй цю політику.

Ха! "Глухий кут".... Зараз і так хабарі виросли через рейди ДАІ. Наприклад, один наш офісний "мажорчик" до рейду заплатив мєнту 20 гривень за проїзд на червоне світло, а місяць тому ледве за 100 баксів відкупився і вже чеше рєпу, коли до перехрестя під'їжджає. Розмір хабаря виросте, але ж не доходи громадян. Тим більше, хіба одні лише багатії порушують правила?

не просек кто сволоті, кто лоббирует интересы гаишников или те кто этому сопротивляется?

а кто лоббирует интересы гайцев?
ситуация проста как мычание - поехал, сдал анализы, доказал, что не верблюд и свободен. Если не доказал - бабло на бочку. В чем вопрос?
5-6 жалоб на инспектора, если он зря таскал народ на экспертизу - и с него погоны снимут как с лихоимца

вон труба, видите? - ... - сколько она уже здесь лет? - 40 . - сколько ещё тут пробудет? - столько же.. - столько же.. - ну и что? что? - да всё так. всё..всё.. увидели, осудили, потрындели, махнули, покурили и всё...и всё так...(с)


Коли дивлюсь на стан доріг та водіїв, з ностальгією згадую кадри з фільму «Суддя Дредд». Там охорона правопорядку за перевищення певної кількості порушень просто й швидко перетворювала машини порушників на купу горілого залізяччя.

оуєєє))) теж часто про це думаю )

от же ж...
навіть не знаю, як тут можна без матюгні, про яку нещодавно ми в твоєму жж дискусії розводили. поруч знов-таки діти, а політики поводяться занадто нечемно, щоб про це мовчати. блін.
майже в тему, а точніше - внаслідок. якщо не складно, перепость в себе - http://jerry-morisson.livejournal.com/48748.html?mode=reply. цей випадок, власне, й є наочним прикладом, що загрожує будь-якому пішоходові із нашими політиками. потрібна реальна увага з боку ЗМІ - а тебе читають багато людей.

я писав про Олексія в попередньому пості...